Strešný výlez s lemovaním 65x65 cm

Strešný výlez Toso 65x65 cm s lemovaním. Výlez má bočné otváranie, ktoré je možné meniť podľa potreby na ľavej alebo pravej. Výlez 65x65 cm je vybavený aretačným mechanizmom, ktorý drží krídlo bezpečne v otvorenej polohe na 90 °, čo umožňuje pohodlný výstup na strechu.

Skladom
Značka: Toso
142 €
Kategória: Strešné okná Toso ®
Záruka: 2 roky

Na rozdiel od strešných okien, kde sa predávajú okná a lemovania samostatne, sa výlezy ponúkajú už ako komplet aj s potrebným lemovaním. Lemovanie je na výlezu Toso už namontované z výroby a je súčasťou jedného balenia, čo uľahčuje a urýchľuje samotnú montáž výrobku.

Drevené diely sú vyrobené z lamelovanej borovice a sú napustené fungicídnou ochranou proti plesniam a proti drevokaznému hmyzu.

Na zasklenie je použité kvalitné izolačné dvojsklo.

Výlez 65x65 cm

Výlez Toso je určený pre podkrovné priestory na účely vetrania, osvetlenia a vďaka rozmerom a možnosti krídlo zafixovať v polohe 90 ° aj pre potreby pohodlného výezu na strechu. Toso udáva nový štandard kvality, jednoduchej montáže a estetického vzhľadu výlezu s tvárou strešného okna. So svojím integrovaným lemovaním vhodným pre hladké a profilované krytiny s výškou profilu od 0mm do 90mm je naozaj jednoduché toto výlezové okno namontovať. Stačí len nasledovať montážny návod a inštalácia bude hotová behom chvíle. Pred montážou si sami zvolíte spôsob otvárania na ľavej alebo pravej.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie