Strešný výlez s lemovaním 65x65 cm

Strešný výlez Toso 65x65 cm s lemovaním. Výlez má bočné otváranie, ktoré je možné meniť podľa potreby na ľavej alebo pravej. Výlez 65x65 cm je vybavený aretačným mechanizmom, ktorý drží krídlo bezpečne v otvorenej polohe na 90 °, čo umožňuje pohodlný výstup na strechu.

Skladom
Značka: Toso
148 €
Kategória: Strešné okná Toso ®
Záruka: 5 rokov

Na rozdiel od strešných okien, kde sa predávajú okná a lemovania samostatne, sa výlezy ponúkajú už ako komplet aj s potrebným lemovaním. Lemovanie je na výlezu Toso už namontované z výroby a je súčasťou jedného balenia, čo uľahčuje a urýchľuje samotnú montáž výrobku.

Drevené diely sú vyrobené z lamelovanej borovice a sú napustené fungicídnou ochranou proti plesniam a proti drevokaznému hmyzu.

Na zasklenie je použité kvalitné izolačné dvojsklo.

Výlez 65x65 cm

Výlez Toso je určený pre podkrovné priestory na účely vetrania, osvetlenia a vďaka rozmerom a možnosti krídlo zafixovať v polohe 90 ° aj pre potreby pohodlného výezu na strechu. Toso udáva nový štandard kvality, jednoduchej montáže a estetického vzhľadu výlezu s tvárou strešného okna. So svojím integrovaným lemovaním vhodným pre hladké a profilované krytiny s výškou profilu od 0mm do 90mm je naozaj jednoduché toto výlezové okno namontovať. Stačí len nasledovať montážny návod a inštalácia bude hotová behom chvíle. Pred montážou si sami zvolíte spôsob otvárania na ľavej alebo pravej.

Späť do obchodu