Plastové strešné okná

  • Plastové strešné okná Toso vyrába najstarší výrobca strešných okien dánsky koncern VKR holding (vlastník značky VELUX).
  • Plastové strešné okná Toso majú už v štandarde (bez príplatku) komory vyplnené izoláciou. Vyplnenie profilov izoláciou predstavuje mimoriadne tepelno-izolačné vlastnosti s výbornou redukciou hluku a zamedzuje výskytu kondenzácie.
  • Bezúdržbové plastové strešné okná TOSO s nízkoenergetickými sklami pre ešte lepšiu izoláciu a bezstarostné použitie nielen v miestnostiach s vysokou vzdušnou vlhkosťou.

Plastové strešné okná

Plastové střešní okno 3
od 204 €

Plastové strešné okná Toso sú bezúdržbové a preto veľmi obľúbená pre použitie nielen do miestností s vysokou vlhkosťou. Zasklenie s tvrdenými dvojsklami U=1,0 W/m2K plnenými...

61/55X
Plastové střešní okno s trojskly
od 281 €

Zasklenie s tvrdenými trojsklami U=0,7 W/m2K plnenými argónom. Plastové strešné okná Toso sú bezúdržbové a preto veľmi obľúbená pre použitie nielen do miestností s vysokou...

64/55X
2 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie