Strešný výlez s lemovaním 45x73 cm

V cene výlezu 45x73 cm je aj univerzálne lemovanie určené pre hladké a profilované strechy / do výšky profilu 0-90 mm /.

Skladom
Značka: Toso
99 €
Kategória: Strešné okná Toso ®
Záruka: 2 roky

Na rozdiel od strešných okien, kde sa predávajú okná a lemovania samostatne, sa výlezy ponúkajú už ako komplet aj s potrebným lemovaním. Lemovanie je na výlezu Toso už namontované z výroby a je súčasťou jedného balenia, čo uľahčuje a urýchľuje samotnú montáž výrobku.

Drevené diely sú vyrobené z lamelovanej borovice a sú napustené fungicídny ochranou proti plesniam a proti drevokaznému hmyzu.

Na zasklenie je použité kvalitné izolačné dvojsklo.

otváranie

Príjemnou výhodou našich výlezov je možnosť voľby spôsobu otvárania. Z výroby je výlez nastavený na otváranie s vyklápaním nahor a to možno ľahko zmeniť na otváranie bočné. Zákazník sa tak môže aj po zakúpení dodatočne rozhodnúť, aký spôsob otvárania u svojho strešného výlezu zvolí. Súčasťou výrobku je aj kovanie, ktoré možno nastaviť do pozície zatvorenie a do ďalších dvoch pozícií slúžiacich pre zabezpečené vetranie.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
K Avatar autora | 29.6.2020
Kvalitný produkt. Spracovanie a kvalita použitých materiálov je na výbornej úrovni. Všetko bolo zostavené a tak sme si montáž vykonali vlastnými silami. Samozrejme sme si najskôr overili, že pri vlastnej montáži nestrácame záruku. Kvalita produktu a kvalita komunikácie aj dopravy, všetko na profesionálnej úrovni. Ďakujeme a radi odporúčame. Klimeška