Náhradné kľuky pre plastové strešné okná Dakstra

Balenie obsahuje skrutky a kľučku bez protikusu. Kľučka pasuje do nových aj starých plastových okien Dakstra. Rovnako je možné kľučku použiť s novým i starým protikusom.

Skladom
Značka: DAKSTRA
52 €

Náhradné kľučka pre plastové strešné okno Dakstra

Kľučka pre okná Dakstra s kódmi:

Pre okná s kódmi: AP, APX alebo APV


 
Ako overiť vhodnosť výberu?

Pootvorte krídlo Vášho strešného okna, kde je nie ľavej časti nálepka s kódom Vášho okna. Prvé písmená model strešného okna a vhodné druhy kľučky. Napríklad, ak značenie začína APX M6A B700 vyberte láskavo túto rukoväť typu APX.

V prípade otázok nás kontaktujte, radi vám poradíme.

Ak máte staršie strešné okná a vaše pôvodné kľučka sa líši od kľučky zobrazené na obrázku, tak nemajte obavu. Nová kľučka, ktorá je hranatejší a má modernejší vzhľad dokonale pasuje aj do vášho staršieho okna. Nie je preto nutné vykonávať úpravy na okne ani nové kľučke a môžete kľučku namontovať bez ohľadu na to, či máte nový alebo starý model strešného okna. Súčasťou dodávky je kľučka a skrutky. Balenie kľučky neobsahuje protikus. Protikus možno objednať na zákazku.

 
Doručenie kľučky na adresu zákaznka je do 3 pracovných dní

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie