Lemovanie pre profilované krytiny

Určené pre krytiny s výškou od 16 do 50 mm. Konkrétne sú to napríklad škridlovej krytiny ako KM Beta, Bramac, Tondach ďalej plechové krytiny imitujúce tašky, vlnité plechy a podobne.

Značka: Toso
od 66 €
Kategória: Lemovanie a zateplenie TOSO
Záruka: 10 rokov
rozmer: 55x78 cm
Skladom
66 €
rozmer: 66x118 cm
Skladom
70 €
rozmer: 78x98 cm
Skladom
70 €
rozmer: 78x118 cm
Skladom
74 €
rozmer: 78x140 cm
Skladom
78 €

Tvarovacia hliníková manžeta na spodnej časti lemovania zaisťuje tesné napojenie k rôznym druhom strešných kryt. Penové tesnenie je odolné k vplyvom počasia a zabezpečuje utesnenie postranných spojov pre prípady snehových alebo dažďových zrážok.
Z pomocou lemovania možno ľahko vykonať kvalitnú montáž strešných okien Toso a tým zaistiť dokonalú vodeodolnosť. Lemovanie je vyrobené z hliníkového plechu a je opatrené identickým náterom v tmavošedom odtieni ako oplechovanie okná a je odolné proti vplyvom počasia a proti slnečnému žiareniu, vodotesnosť je atestovaná v súlade s najnovšími predpismi. Lemovanie pre okná Toso je osadzované nižšie do úrovne strešnej krytiny, čo zvyšuje nielen efektívnosť tepelnej izolácie okna, ale tiež zabezpečí dokonalý estetický dojem. Najmodernejšia konštrukcia zaistí, že okná nevyčnievajú nad krytinou a nehromadí sa za nimi kopy snehu a ľadu, tak ako tomu je o okien so zastaranou konštrukciou.
Lemovanie je vyrobené a konštruované tak, aby jeho montáž bola zrozumiteľná aj pre konečného spotrebiteľa, ktorý plánuje vykonať montáž vlastnými silami. Pri oknách Toso je záruka 10 rokov platná aj v prípade montáže svojpomocou.

Späť do obchodu