Hladké lemovanie pre dvojicu okien

Určené pre okná umiestnené vo dvojici inštalované v hladkej krytine s výškou profilu od 0 do 16 mm.

od 150 €
Kategória: Lemovanie
rozmer: 55x78 cm
Na dotaz
150 €
rozmer: 66x118 cm
Na dotaz
200 €
rozmer: 78x98 cm
Na dotaz
200 €
rozmer: 78x118 cm
Skladom
208 €
rozmer: 78x140 cm
Skladom
216 €

Použitím hladkého kombi lemovania pre dvojice strešných okien sa zabezpečí vysoká úroveň vodotesnosti u plochých strešných krytín s výškou profilu 0-16 mm (viď obrázok na ľavej strane). Hladké kombi lemovanie sa vyrába s rozstupom 10 cm. Trám medzi oknami tak môže byť akokoľvek užšia ako 10 cm, ale nemôže byť širšie ako 10 cm.

Lemovanie je nevyhnutné pre riadnu montáž strešných okien. Zaisťuje zodpovedajúce vodotesné napojenie medzi oknom a strechou. Použitie nášho originálneho lemovania je nutnou podmienkou pre uplatnenie desaťročnej záruky na naše strešné okná.

Hladké kombi lemovanie je vhodné pre montáž dvojice strešných okien umiestnených vedľa seba, a to do striech pokrytých drvivou väčšinou bežne používaných strešných materiálov s výškou profilu 0 až 16 mm.

Lemovanie Toso je vyrobené z hliníka odolného voči všetkým poveternostným podmienkam, vo farbe zodpovedajúcej odtieni RAL7043, čo je farba zhodná s odtieňom oplechovanie okien Toso (šedo čierna).

Nielen okná, ale tiež lemovanie Toso sa vyrába v závodoch VKR Holding na rovnakých linkách spoločne s výrobkami VELUX, čo zaisťuje vysoké štandardy výroby a kontrolu kvality, ktoré Vám poskytnú úplný pokoj.

Výhody originálneho lemovanie Toso

100% vodotesnosť medzi oknom a strechou
Dokonalé usadenie na strešné okno
Maximálna odolnosť a atraktívny vzhľad

Späť do obchodu