Drevené strešné okná TOSO s trojsklami

parametry TOSO EXCELLENTzáruka 10 rokov pre drevené strešné okno s trojsklom Toso Excellent

Zasklenie s tvrdenými trojsklami U=0,7 W/m2K plnenými argónom. Drevo z výberovej severskej borovice najvyššej kvality A +. Záruka 10 rokov. Mikro-ventilácia s nastaviteľnou intenzitou vetrania. Spodné ovládanie kľukou s trojbodovým uzáverom.

Značka: Toso
od 197 €
Kategória: Strešné okná Toso ®
Záruka: 10 rokov
rozmer: 55x78 cm
Skladom
197 €
rozmer: 66x118 cm
Skladom
248 €
rozmer: 78x98 cm
Skladom
248 €
rozmer: 78x118 cm
Skladom
260 €
rozmer: 78x140 cm
Skladom
284 €

toso strešné okná s trojsklami

 

Špecifikácia

· U = 0,77, W / m2K
· Podtlaková impregnácia
· Dvojvrstvové lakovanie dreva 
z výběrové severské borovice najvyššej kvality A+
· Mikroventilácia s nastaviteľnou intenzitou vetrania
· Tvrdená trojskla - tri skla a obe komory vyplnené argónom
· Certifikácia CE
· Záruka 10 rokov

 

Strešné okná a zasklenie


Zasklenie nízkoenergetickými trojsklami s dvoma komorami v porovnaní so štandardnými jednokomorovými dvojsklami naplnenými argónom zabezpečuje lepšiu izoláciu, čo znamená menej tepelných strát v zime a zadržanie prieniku tepla v lete. Strešné o
kná s tromi sklami sú charakteristické lepší hodnotou U, a to ako u zasklenia, tak u okenného rámu, čo znižuje náklady na vykurovanie a tým znižuje znečistenie životného prostredia. U nášho zasklenia sú obe komory vyplnené vzácnym plynom a všetky sklá sú opatrené nízkoemisívnou vrstvou.

 

Drevo a drevené časti

Drevené rámy a krídla strešného okna Toso sú vyrobené z lamelovaného borovicového dreva prémiovej kvality a sú ošetrené ochranným náterom proti hubám a škodcom metódou vákuové impregnácie, na ktorý  nanesené vrstvy laku s cieľom zachovania prírodného vzhľadu dreva.
Drevené strešné okná Toso sú vyrobené zo drevených dielov pochádzajúcich z lesov spravovaných metódou trvalo udržateľného lesného hospodárenia. Spoločnosť Toso je držiteľom certifikátu PEFC. (PEFC - Programme for the Endorsement of Forest Certification).

 

Kvalitná výroba

Naše drevené strešné okná vyrábame v európskych výrobných závodoch, ktoré spĺňajú predpisy akostné ch noriem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, pričom používame najmodernejšie technologické postupy a prísne dodržiavame predpisy noriem vzťahujúcich sa na priemyselnú výrobu, ochranu životného prostredia a výrobné postupy. Energetické testy, testy vodotesnosti sú vykonávané v nemeckých nezávislých laboratóriách IFT Rosenheim GmbH.

 

Vonkajší vzhľad

Strešné okná a lemovania Toso sú osadené nižšie v úrovni strechy. Nízke osadenie moderných strešných okien je obľúbené pre krajší a nerušivý vzhľad a tiež z praktických dôvodov, pretože sa za nízko osadenými oknami hromadí oveľa menej snehu a ľadu. Preto sú naše okná vhodná nielen do bežných klimatických podmienok, ale svoje uplatnenie nachádzajú aj v horských oblastiach s drsnou klímou. Aktuálna nová rada strešných okien Toso je dodávaná s nízkym osadením u všetkých prevedeniach automaticky a bez príplatku.

 

Upozornenie

Ku každému strešnému oknu je potrebné objednať lemovanie. Lemovanie slúži pre vodotesné napojenie strešného okna s krytinou a použitie lemovania je preto nevyhnutné v prípade všetkých druhov strešných krytín.

Drevené strešné okno v miesnosti

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie