Drevené strešné okná TOSO s trojsklami

parametry TOSO EXCELLENTzáruka 10 rokov pre drevené strešné okno s trojsklom Toso Excellent

Zasklenie s tvrdenými trojsklami U=0,7 W/m2K plnenými argónom. Drevo z výberovej severskej borovice najvyššej kvality A +. Záruka 10 rokov. Mikro-ventilácia s nastaviteľnou intenzitou vetrania. Spodné ovládanie kľukou s trojbodovým uzáverom.

Značka: Toso
od 200 €
Kategória: Strešné okná Toso ®
Záruka: 10 rokov
rozmer: 55x78 cm
Skladom
200 €
rozmer: 66x118 cm
Skladom
248 €
rozmer: 78x98 cm
Skladom
248 €
rozmer: 78x118 cm
Skladom
262 €
rozmer: 78x140 cm
Skladom
286 €

toso strešné okná s trojsklami

 

Špecifikácia

· U = 0,77, W / m2K
· Podtlaková impregnácia
· Dvojvrstvové lakovanie dreva 
z výběrové severské borovice najvyššej kvality A+
· Mikroventilácia s nastaviteľnou intenzitou vetrania
· Tvrdená trojskla - tri skla a obe komory vyplnené argónom
· Certifikácia CE
· Záruka 10 rokov

 

Strešné okná a zasklenie


Zasklenie nízkoenergetickými trojsklami s dvoma komorami v porovnaní so štandardnými jednokomorovými dvojsklami naplnenými argónom zabezpečuje lepšiu izoláciu, čo znamená menej tepelných strát v zime a zadržanie prieniku tepla v lete. Strešné o
kná s tromi sklami sú charakteristické lepší hodnotou U, a to ako u zasklenia, tak u okenného rámu, čo znižuje náklady na vykurovanie a tým znižuje znečistenie životného prostredia. U nášho zasklenia sú obe komory vyplnené vzácnym plynom a všetky sklá sú opatrené nízkoemisívnou vrstvou.

 

Drevo a drevené časti

Drevené rámy a krídla strešného okna Toso sú vyrobené z lamelovaného borovicového dreva prémiovej kvality a sú ošetrené ochranným náterom proti hubám a škodcom metódou vákuové impregnácie, na ktorý  nanesené vrstvy laku s cieľom zachovania prírodného vzhľadu dreva.
Drevené strešné okná Toso sú vyrobené zo drevených dielov pochádzajúcich z lesov spravovaných metódou trvalo udržateľného lesného hospodárenia. Spoločnosť Toso je držiteľom certifikátu PEFC. (PEFC - Programme for the Endorsement of Forest Certification).

 

Kvalitná výroba

Naše drevené strešné okná vyrábame v európskych výrobných závodoch, ktoré spĺňajú predpisy akostné ch noriem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, pričom používame najmodernejšie technologické postupy a prísne dodržiavame predpisy noriem vzťahujúcich sa na priemyselnú výrobu, ochranu životného prostredia a výrobné postupy. Energetické testy, testy vodotesnosti sú vykonávané v nemeckých nezávislých laboratóriách IFT Rosenheim GmbH.

 

Vonkajší vzhľad

Strešné okná a lemovania Toso sú osadené nižšie v úrovni strechy. Nízke osadenie moderných strešných okien je obľúbené pre krajší a nerušivý vzhľad a tiež z praktických dôvodov, pretože sa za nízko osadenými oknami hromadí oveľa menej snehu a ľadu. Preto sú naše okná vhodná nielen do bežných klimatických podmienok, ale svoje uplatnenie nachádzajú aj v horských oblastiach s drsnou klímou. Aktuálna nová rada strešných okien Toso je dodávaná s nízkym osadením u všetkých prevedeniach automaticky a bez príplatku.

 

Upozornenie

Ku každému strešnému oknu je potrebné objednať lemovanie. Lemovanie slúži pre vodotesné napojenie strešného okna s krytinou a použitie lemovania je preto nevyhnutné v prípade všetkých druhov strešných krytín.

Drevené strešné okno v miesnosti

Späť do obchodu