Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.

Doprava: Pri objednávke v hodnote 200 € a viac je doprava po celej SR ZADARMO. Pri objednávke za menej ako 200 € je cena za dopravu 5 vr. DPH. 

 

Platba: Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku. Príplatok pri platbe dobierkou je 11 €.

 

Doprava zdarma po celej SRÚžasné rolety na strešné okná

Úžasné rolety na strešné okná

 

Pomerne dlhú dobu sme uvažovali nad tým , čo dáme na strešné okná , aby sme nemali v podkroví veľké horúco a plnilo to aj čiastočne funkciu zatemnenie . Pracovníci špecializovanej firmy, ktorá ponúka rolety a žalúzie na strešné okná FAKRO , VELUX a DAKSTRA , nám poradili, aby sme sa pred výberom a zakúpením zatieňujúcich doplnkov na strešné okná dôkladne zamysleli, čo presne od týchto doplnkov očakávame . Či chceme tlmiť slnečné svetlo . Či potrebujeme úplné zatemnenie pre spánok vo dne. Alebo či chceme skôr znížiť teplotu v miestnosti .

Vyberali sme teda medzi úplne - zatemňujúcu roletou , zatieňujúca roletou , vonkajšou markízou , ktorá je dobrá na ochranu pred horúčavou a žalúziami pre strešné okná . Nakoniec sme sa rozhodli pre vonkajšie tieniace rolety na strešné okná a sme veľmi spokojní . Rolety montované na strešné okná totiž nielen , že vytvára mimoriadny dekoratívny efekt, ale predovšetkým chráni proti slnečnému žiareniu , a rovnako zabezpečujú tepelnú a zvukovú izoláciu miestnosti .

V sparných letných dňoch nám stiahnuté rolety chránia zrak pred prudkým slnečným žiarením , a zároveň veľmi znižujú prehrievanie nášho domu. V miestnostiach , kde sa používajú rolety chytro , často nepotrebujeme ani klimatizáciu . Uvádza sa , že stiahnuté rolety môžu znížiť náklady na teplo až o 30 percent . Museli sme sa len naučiť správne s nimi zaobchádzať . V zime by sa mali sťahovať vo všetkých miestnostiach , kde práve nie sme a nepotrebujeme svetlo . Rovnako tak by sa mali sťahovať všade v dome, ak odchádzame z domu preč . Stiahnuté rolety chráni tiež proti zlodejom a veľký význam majú aj z hľadiska ochrany okien pred mechanickým poškodením , napr krúpami . S výberom roliet sme spokojní , zatiaľ fungujú bez akýchkoľvek problémov a navyše nám predajca poskytol veľmi dlhú záruku, čo je super.

 

ZjdmNG