Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.

Doprava: Pri objednávke v hodnote 200 € a viac je doprava po celej SR ZADARMO. Pri objednávke za menej ako 200 € je cena za dopravu 5 vr. DPH. 

 

Platba: Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku. Príplatok pri platbe dobierkou je 11 €.

 

Doprava zdarma po celej SRNaše skvelé drevené strešné okná

Naše skvelé drevené strešné okná

 

Strešné okná musia predovšetkým presvetliť a prevetrať interiér. Mala by fungovať bezchybne a to bez nežiaduceho zahmlievania, orosovania, pretekania či prefukovania . Ďalej by mala tiež disponovať jednoduchým ovládaním a mala by sa ľahko a dobre udržiavať. To boli moje základné požiadavky na nové strešné okná.

 

Pri výbere strešných okien som sa dlho radil s rôznymi predajcami o jednotlivých druhoch strešných okien, predávaných značkách, o skúsenostiach z praxe a na čo si dať pri výbere prípadne pozor. Čítal som na internete pozitívne a negatívne skúsenosti s rôznymi oknami, rady užívateľov apod. Veľkou časť rozhodovaní som venoval výberu materiálu okien - dlho som váhal, či zvoliť drevená či plastová, a nakoniec som sa rozhodol pre drevené strešné okná vyrobené zo severskej borovice. A zatiaľ to vyzerá, že som urobil dobre.

 

Okná síce máme a používame ešte len chvíľu, takže je ešte skoro na ich celkové hodnotenie, ale podľa prvých dojmov, sú to okná vysokej kvality. Rovnako som bol potešený veľmi profesionálnym prístupom pri ich montáži. Okná sa vyznačujú bezpečným a pohodlným používaním, dobrou tepelnou a akustickou izoláciou a sú úplne vodotesná . Maximálne využívame ventilačnú klapku predovšetkým v kúpeľni, kde je zvýšená vlhkosť . Samozrejme ju ale využívame aj v ostatných izbách. Okenné krídlo je možné otočiť až o 180 stupňov, čo umožňuje veľmi pohodlné umývanie vonkajšej strany skla zvnútra miestnosti.

 

Okná už bola dokonca otestovaná pri záťažovej situácii, a to pri jednej z prudkých letných búrok, ktorá bola sprevádzaná obrovským krupobitím. Chvíľu sme sa vážne zľakli toho neskutočného bubnovanie na okná a divili sa, že sklo také nárazy vydrží, ale okná skutočne bez ujmy obstála. Hoci po veľmi krátkom používaní, môžem tieto okná len odporučiť.

 

N2FiZT