CHCETE PORADIŤ?

po-pá od 8 do 16 hodin
mob: +420 602758516
info@oknastresne.sk
Email je k dispozícii nepretržite

ANKETA

Kde ste sa o strešných oknách Toso dozvedeli?

V regionálnom vysielaní Slovenskej televízie 33% V Rádiu Slovensko 30% Na internete 22% V tlači 15%


Pri objednávke za menej ako 300 € je cena za dopravu 10 € (12,10 € vr. DPH). Pri objednávke v hodnote 300 € a viac je doprava po celej SR ZADARMO

Doprava zdarma po celej SR

.

 

 


Pri objednávke za menej ako 500 je cena za dopravu 10€ (12,10€ vr. DPH). Pri objednávke v hodnote 500 a viac je doprava po celej SR ZADARMO.


Strešné okno - jedine plastové

Strešné okno - jedine plastové

 

Kvalitné strešné okná by mala zachovávať tvarovú stálosť profilov , mala by byť vodotesná , mať dobré tepelno a zvukovo izolačné vlastnosti a ľahko udržiavateľný povrch . Musím konštatovať , že to všetko zatiaľ naše nové plastové strešné okná spĺňajú . A to som mal z ich výberu veľkú obavu.

Chvalabohu som natrafil na zavedenú  a profesionálnu firmu , ktorá ponúka veľmi kvalitné a overené výrobky . Pracovníci firmy nám ochotne poradili ohľadom voľby tých správnych strešných okien do našich priestorov . Vysvetlili nám výhody a nevýhody plastových a drevených okien , poradili s výberom zasklenia a ďalšími záležitosťami nevyhnutnými pre správny výber a fungovanie okien .

Som veľmi rád , že sme si po dlhšom zvažovaní nakoniec vybrali tieto plastové strešné okná . Ich výhody spočívajú predovšetkým v bez údržbovom materiálu a jeho farebnej stálosti . U plastových okien nemôže dôjsť k černeniu povrchu profilu alebo dokonca k rozglejeniu celého okna. Ako nevýhodu plastových okien môžem zatiaľ uviesť len jedinú vec  a to pocitový chlad z tohto okná.

Okná majú veľmi pekný a moderný vzhľad a podľa recenzií užívateľov na internete by mala mať aj dlhú životnosť . Vybraná firma nám poskytla skvelý poradenský servis a technické konzultácie , samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis a ďalšie služby pre zákazníkov .

Máme tri okná umiestnené vedľa seba v dvoch detských izbách a neuniká nimi teplo, nerosia sa a v lete nie je pod strechou v miestnosti žiadne veľké teplo. Mikroventilácia strešných okien má nastaviteľnú úroveň intenzity vetrania, čo je úplne skvelá vychytávka. Okná sú úplne vodotesná, zatiaľ s nimi nebol jediný problém. Navyše, firma poskytuje záruku na tieto okná 10 rokov, čo je perfektné. Keďže možno okenné krídlo otočiť o 180 stupňov, umývanie vonkajšieho skla je veľmi pohodlné a vôbec nie nebezpečné. Tieto okná môžeme len odporučiť .

 

 

ZTNlNzk3NT