Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.

Doprava: Pri objednávke v hodnote 200 € a viac je doprava po celej SR ZADARMO. Pri objednávke za menej ako 200 € je cena za dopravu 5 vr. DPH. 

 

Platba: Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku. Príplatok pri platbe dobierkou je 11 €.

 

Doprava zdarma po celej SRStrešné okno - jedine plastové

Strešné okno - jedine plastové

 

Kvalitné strešné okná by mala zachovávať tvarovú stálosť profilov , mala by byť vodotesná , mať dobré tepelno a zvukovo izolačné vlastnosti a ľahko udržiavateľný povrch . Musím konštatovať , že to všetko zatiaľ naše nové plastové strešné okná spĺňajú . A to som mal z ich výberu veľkú obavu.

Chvalabohu som natrafil na zavedenú  a profesionálnu firmu , ktorá ponúka veľmi kvalitné a overené výrobky . Pracovníci firmy nám ochotne poradili ohľadom voľby tých správnych strešných okien do našich priestorov . Vysvetlili nám výhody a nevýhody plastových a drevených okien , poradili s výberom zasklenia a ďalšími záležitosťami nevyhnutnými pre správny výber a fungovanie okien .

Som veľmi rád , že sme si po dlhšom zvažovaní nakoniec vybrali tieto plastové strešné okná . Ich výhody spočívajú predovšetkým v bez údržbovom materiálu a jeho farebnej stálosti . U plastových okien nemôže dôjsť k černeniu povrchu profilu alebo dokonca k rozglejeniu celého okna. Ako nevýhodu plastových okien môžem zatiaľ uviesť len jedinú vec  a to pocitový chlad z tohto okná.

Okná majú veľmi pekný a moderný vzhľad a podľa recenzií užívateľov na internete by mala mať aj dlhú životnosť . Vybraná firma nám poskytla skvelý poradenský servis a technické konzultácie , samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis a ďalšie služby pre zákazníkov .

Máme tri okná umiestnené vedľa seba v dvoch detských izbách a neuniká nimi teplo, nerosia sa a v lete nie je pod strechou v miestnosti žiadne veľké teplo. Mikroventilácia strešných okien má nastaviteľnú úroveň intenzity vetrania, čo je úplne skvelá vychytávka. Okná sú úplne vodotesná, zatiaľ s nimi nebol jediný problém. Navyše, firma poskytuje záruku na tieto okná 10 rokov, čo je perfektné. Keďže možno okenné krídlo otočiť o 180 stupňov, umývanie vonkajšieho skla je veľmi pohodlné a vôbec nie nebezpečné. Tieto okná môžeme len odporučiť .

 

NTRhM