Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.

Doprava: Pri objednávke v hodnote 200 € a viac je doprava po celej SR ZADARMO. Pri objednávke za menej ako 200 € je cena za dopravu 5 vr. DPH. 

 

Platba: Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku. Príplatok pri platbe dobierkou je 11 €.

 

Doprava zdarma po celej SR


Úvod » Drevené okná s trojsklom

Drevené strešné okná Toso® s trojsklami

Usporiadať podľa 
Výrobca  


 

Drevené strešné okná s trojsklami

 

Špecifikácia

· U = 0,77, W / m2K
· Podtlaková impregnácia
· Dvojvrstvové lakovanie dreva
z výběrové severské borovice najvyššej kvality A+
· Mikroventilácia s nastaviteľnou intenzitou vetrania
· Tvrdená trojskla - tri skla a obe komory vyplnené argónom
· Certifikácia CE
· Záruka 10 rokov

 

Strešné okná a zasklenie


Zasklenie nízkoenergetickými trojsklami s dvoma komorami v porovnaní so štandardnými jednokomorovými dvojsklami naplnenými argónom zabezpečuje lepšiu izoláciu, čo znamená menej tepelných strát v zime a zadržanie prieniku tepla v lete. Strešné o
kná s tromi sklami sú charakteristické lepší hodnotou U, a to ako u zasklenia, tak u okenného rámu, čo znižuje náklady na vykurovanie a tým znižuje znečistenie životného prostredia. U nášho zasklenia sú obe komory vyplnené vzácnym plynom a všetky sklá sú opatrené nízkoemisívnou vrstvou.

 

Drevo a drevené časti

Drevené rámy a krídla strešného okna Toso sú vyrobené z lamelovaného borovicového dreva prémiovej kvality a sú ošetrené ochranným náterom proti hubám a škodcom metódou vákuové impregnácie, na ktorý nanesené vrstvy laku s cieľom zachovania prírodného vzhľadu dreva.
Drevené strešné okná Toso sú vyrobené zo drevených dielov pochádzajúcich z lesov spravovaných metódou trvalo udržateľného lesného hospodárenia. Spoločnosť Toso je držiteľom certifikátu PEFC. (PEFC - Programme for the Endorsement of Forest Certification).

 

Kvalitná výroba

Naše drevené strešné okná vyrábame v európskych výrobných závodoch, ktoré spĺňajú predpisy akostné ch noriem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, pričom používame najmodernejšie technologické postupy a prísne dodržiavame predpisy noriem vzťahujúcich sa na priemyselnú výrobu, ochranu životného prostredia a výrobné postupy. Energetické testy, testy vodotesnosti sú vykonávané v nemeckých nezávislých laboratóriách IFT Rosenheim GmbH.

 

Vonkajší vzhľad

Strešné okná a lemovania Toso sú osadené nižšie v úrovni strechy. Nízke osadenie moderných strešných okien je obľúbené pre krajší a nerušivý vzhľad a tiež z praktických dôvodov, pretože sa za nízko osadenými oknami hromadí oveľa menej snehu a ľadu. Preto sú naše okná vhodná nielen do bežných klimatických podmienok, ale svoje uplatnenie nachádzajú aj v horských oblastiach s drsnou klímou. Aktuálna nová rada strešných okien Toso je dodávaná s nízkym osadením u všetkých prevedeniach automaticky a bez príplatku.

 

Upozornenie

Ku každému strešnému oknu je potrebné objednať lemovanie. Lemovanie slúži pre vodotesné napojenie strešného okna s krytinou a použitie lemovania je preto nevyhnutné v prípade všetkých druhov strešných krytín.

Drevené strešné okná s trojsklom

MWVkN