Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.

Doprava: Pri objednávke v hodnote 200 € a viac je doprava po celej SR ZADARMO. Pri objednávke za menej ako 200 € je cena za dopravu 5 vr. DPH. 

 

Platba: Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku. Príplatok pri platbe dobierkou je 11 €.

 

Doprava zdarma po celej SR


Úvod » Rolety, žalúzie, markízy VELUX » Zatemňujúce rolety VELUX

Zatemňujúce rolety VELUX

Usporiadať podľa 
Výrobca  


Dokonale zatemňovací efekt - Zatemňujúce rolety pre strešné okná VELUX dokonale eliminujú vonkajšie svetlo a podľa potreby premení deň na noc. Naše rolety možno ľahko namontovať vďaka systému jednoduché montáže VELUX Pick Click, kde roletu jednoducho zacvaknite do platových výčnelkov, ktoré sú na novších oknách VELUX nachystané už z výroby. Ak máte staršie okná Velux u ktorých tieto výčnelky ešte neboli k dispozícii, jednoducho použijete bežné kotviace prvky, ktoré sú súčasťou balenia každej našej rolety - nie je potrebné nič ďalšieho prikupovať.

Príjemný vzhľad v spojení s prvotriednou kvalitou materiálu a dokonalým využitím.

• Vyrobené z kvalitných materiálov pre dosiahnutie s dlhej životnosti, odolnosti proti poškodeniu, s povrchom opatreným antistatickým materiálom.

• Rolety sú vybavené postrannými lištami pre zamedzenie prieniku svetla

•Postranné lišty zatemňujúce rolety umožňujú zastavenie rolety v žiaduce polohe, čím je možné až na 100% zabrániť prieniku svetla

• Špeciálna vrstva odráža slnečné žiarenie (termo-stop) na rubovej  strane rolety bráni prenikaniu svetla a tepla do miestnosti v letných aj zimných obdobiach


Montáž roliet je veľmi jednoduchá a pritom precízna. Inštaláciu zvládne každý aj neskúsený zákazník aj vďaka priloženému ilustrovanému návodu.

NDI2Z