Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.

Doprava: Pri objednávke v hodnote 200 € a viac je doprava po celej SR ZADARMO. Pri objednávke za menej ako 200 € je cena za dopravu 5 vr. DPH. 

 

Platba: Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku. Príplatok pri platbe dobierkou je 11 €.

 

Doprava zdarma po celej SR


Úvod » Rolety, žalúzie, markízy FAKRO

Rolety a žalúzie na strešné okná FAKRO


Pomocou našich roliet vytvoríte dokonalé prostredie v akomkoľvek interiéri. Rolety sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, v ladných líniách v škandinávskom štýle, s jednoduchou montážou, ktoré sú vyrobené na strešné okná FAKRO to najlepšie riešenie pre Vaše okná.

Jednoduchá voľba, jednoduchá montáž, ľahká manipulácia

 

Všetky produkty boli vyvinuté tak, aby nebolo potrebné žiadne rezanie, ani iné úpravy, k strešným oknám FAKRO priliehajú dokonale. Montáž je rýchla a jednoduchá.

Jednoduchá voľba rozmeru rolet, žalúzií a markýz

 

Rolety a žalúzie pre strešné okno fakro

 

Informácie o type a rozmeroch Vášho okna nájdete po otvorení okenného krídla, na štítku umiestnenom na hornej hrane krídla. Štítok je prístupný iba keď je okno otvorené.

 

Niekoľko vlastností, vďaka ktorým je použitie našich produktov jednoduché a ľahké: žalúzie ovládané bez šnúrky ... rolety zastavitelné v ľubovoľnej polohe ... Vysoká kvalita, vodeodolný materiál s jednoduchou údržbou. Na všetky naše výrobky poskytujeme záručnú lehotu 2 roky.

OWE1N2RjZD