Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.

Doprava: Pri objednávke v hodnote 200 € a viac je doprava po celej SR ZADARMO. Pri objednávke za menej ako 200 € je cena za dopravu 5 vr. DPH. 

 

Platba: Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku. Príplatok pri platbe dobierkou je 11 €.

 

Doprava zdarma po celej SR


Popis strešných okien Toso®

Popis strešných okien Toso®

Popis strešných okien Toso

Riešenie strešných okien Toso je založené na osvedčenom a praktickom spôsobe s otočnými stredovými závesmi . Okno sa ovláda zo spodnej časti a umožňuje šírku otvorenia od ventilačnej polohy mikroventilácie až po otočení celého krídla pre pohodlnejšiu možnosť umývania okna . Mikroventilácia umožňuje privetrávanie aj pri zatvorenom okne , bez toho by nás ohrozovalo nepriaznivé počasie a dážď . Ventilačná klapka je potom ďalšou možnosťou ako zabezpečiť prísun čerstvého vzduchu.

záves strešného okna Toso

Zasklenie

Kľúčovou súčasťou okna je aj druh zasklenia . Strešné okná Toso majú dvojité sklo s hrúbkou 24 mm s argónovým vyplnením . Táto kombinácia prináša skvelé tepelnoizolačné vlastnosti ( U = 1,1 W/m2k ) aj výrazné zvýšenie akustickej izolácie strešného okna .

Záruka strešných okien Toso®

Certifikácia strešných okien Toso

Na otázku kvality často zodpovedá záruka , ktorú výrobca na produkt poskytuje . Na strešné okná Toso je to plných 10 rokov , čo okrem iného svedčí aj o vysokej odolnosti okien voči vonkajším vplyvom . Zaťaženie snehom aj rezistencia voči zaťaženiu silným vetrom sú na výbornej úrovni .

Plastové strešné okná

Plastové strešné okná Toso s mikroventiláciou

Celoplastová strešné okná sa vykonáva v bielej farbe . Povrch prakticky nevyžaduje žiadnu údržbu a veľmi dobre odoláva vlhkosti . Pri plastových okien má veľký význam štruktúra krídla . Značka Toso ponúka viackomorové plastové profily s oceľovými výstuhami , ktoré oknu dávajú pevnosť a stabilitu . Po estetickej stránke okno sleduje škandinávsky univerzálny a nadčasový dizajn , ktorý sa hodí do každého typu interiéru.

 

Drevené strešné okná

Drevené strešné okná Toso s ventilačnou klapkou

Pre drevený rám okna je dôležité použitie kvalitného dreva v kombinácii s vynikajúcou povrchovou úpravou . Strešné okná Toso vo drevenom prevedení sa vyrábajů z viacvrstvových lamiel dreva severskej borovice s bezchybnou štruktúrou . Povrchová úprava sa vykonáva dvojvrstvovým lakovaním v atraktívnom prírodnom odtieni.

Technická špecifikácia

Koeficient prestupu tepla U=1.1W/m2K
Plnené argónom ÁNO
Trieda neprievzdušnosti Class 4 (najlepšia možná trieda)
Odolnosť voči zaťaženiu vetrom Class E1500 (najlepšia možná trieda)
Vodotesnosť Class E1500 (najlepšia možná trieda)
Redukcia hluku (dB) 32dB (-1,-5)
Priepustnosť svetla 0.80
Celková priepustnosť slnečnej energie 0.60
Zasklenie 4/17/4H-plnené argónom
Lakovanie drevených okien Impregnácia a dvojvrstvové lakovanie
Komory plastových okien 7 komôr plnených izoláciou (EÚpatent)
Záruka na drevené a plastové okná 10 rokov

 

Vonkajšie rolety pre strešné okná Toso

M2Q1ZWMyM