Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.

Doprava: Pri objednávke v hodnote 200 € a viac je doprava po celej SR ZADARMO. Pri objednávke za menej ako 200 € je cena za dopravu 5 vr. DPH. 

 

Platba: Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku. Príplatok pri platbe dobierkou je 11 €.

 

Doprava zdarma po celej SR


Úvod » Plastové okná s trojsklom

Plastové strešné okná Toso® s trojsklami

Usporiadať podľa 
Výrobca  


Plastové strešné okna s trojsklami Toso

Parametre

· Doprava po SR zadarmo
· U = 0,77, W / m2K
· Profily s oceľovými výstuhami
· Komory vyplnené izoláciou
· Mikroventilácia s nastaviteľnou intenzitou vetrania
· Tvrdená trojskla - tri skla a obe komory vyplnené argónom
· Certifikácia CE
· Záruka 10 rokov

Zasklenie trojsklami

Zasklenie nízkoenergetickými trojsklami s dvoma komorami v porovnaní so štandardnými jednokomorovými dvojsklami naplnenými argónom zabezpečuje lepšiu izoláciu, čo znamená menej tepelných strát v zime a zadržanie prieniku tepla v lete. Okná s tromi sklami sú charakteristické nižšou hodnotou U, a to ako u zasklenia, tak u okenného rámu, čo znižuje náklady na vykurovanie a tým znižuje znečistenie životného prostredia. U nášho zasklenia sú obe komory vyplnené vzácnym plynom a skla sú opatrené nízkoemisívne vrstvou.

Prevedenie

Plastové strešné okno Toso má elegantný biely povrch bez nárokov na údržbu a veľmi dobrú odolnosť proti vlhkosti. Má viackomorové plastové profily krídla aj rámu s vystuženou oceľovou armatúrou a je vyplnené izolačným materiálom pre lepšie tepelnoizolačné vlastnosti. Škandinávsky dizajn a pekný vzhľad krídla vytvára nadčasový vzhľad okna vhodného pre každú miestnosť.

 

Kvalitná výroba

Naše plastové strešné okná sú vyrábané v európskych výrobných závodoch, ktoré spĺňajú predpisy noriem kvality ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, pričom používame najmodernejšie technologické postupy a prísne dodržiavame predpisy noriem vzťahujúcich sa na priemyselnú výrobu, ochranu životného prostredia a výrobné postupy. Energetické testy, testy vodotesnosti sú vykonávané v nemeckých nezávislých laboratóriách IFT Rosenheim GmbH.

Vonkajší vzhľad

Plastové strešné okná a lemovania Toso sú osadené nižšie v úrovni strechy. Nízke osadenie pri moderných strešných okien je obľúbené pre krajší a nerušivý vzhľad a tiež z praktických dôvodov, pretože sa za nízko osadenými oknami hromadí oveľa menej snehu a ľadu. Preto sú naše okná vhodná nielen do bežných klimatických podmienok, ale svoje uplatnenie nachádza aj v horských oblastiach s drsnou klímou. Aktuálna nová rada strešných okien Toso je dodávaná s nízkym osadením u všetkých prevedeniach automaticky a bez príplatku.

Upozornenie

Ku každému strešnému okno je potrebné objednať lemovanie. Lemovanie slúži pre vodotesné napojenie strešného okna s krytinou a použitia lemovania je preto nevyhnutné v prípade všetkých druhov strešných krytín.

MTk4ZmFhMj