Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.

Doprava: Pri objednávke v hodnote 200 € a viac je doprava po celej SR ZADARMO. Pri objednávke za menej ako 200 € je cena za dopravu 5 vr. DPH. 

 

Platba: Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku. Príplatok pri platbe dobierkou je 11 €.

 

Doprava zdarma po celej SR


Montážné video

Montážné video strešných okien Toso®

Montážne video pre strešné okná Toso

Montáž strešných okien Toso ® je rýchla, jednoduchá a súčasne precízna. Montážny video návod vás prevedie celým procesom montáže. V každom balení strešných okien je ďalej priložený tlačený návod na montáž.

 

Na strešné okná Toso ® je poskytovaná záruka na dobu 10-tich rokov a záruka je platná aj v prípade montáže svojpomocou. Zákazníci, ktorí si chcú strešné okná namontovať sami, preto nemusia mať obavy o stratu desaťročnej záruky.Pred začatím montáže strešných okien sa vždy presvedčte o tom, či máte pripravené všetky bezpečnostné prostriedky ako napríklad ochranné okuliare, ktoré sú nutné v prípade potreby rezania krytiny latí a podobne. Tiež dbajte na bezpečnosť okoloidúcich a priestor okolo strechy zaistite tak, aby prípadné padajúce náradie či krytina chodcov nezranili.

 

Montážné video strešných okien

ODYyY