Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.

Doprava: Pri objednávke v hodnote 200 € a viac je doprava po celej SR ZADARMO. Pri objednávke za menej ako 200 € je cena za dopravu 5 vr. DPH. 

 

Platba: Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku. Príplatok pri platbe dobierkou je 11 €.

 

Doprava zdarma po celej SR


Úvod » Lemovanie profilované

Lemovanie pre profilované krytiny s výškou profilu do 50 mm

Usporiadať podľa 
Výrobca  
Popis

Tvarovacia hliníková manžeta na spodnej časti lemovania zaisťuje tesné napojenie k rôznym druhom strešných kryt. Penové tesnenie je odolné k vplyvom počasia a zabezpečuje utesnenie postranných spojov pre prípady snehových alebo dažďových zrážok.
Z pomocou lemovania možno ľahko vykonať kvalitnú montáž strešných okien Toso a tým zaistiť dokonalú vodeodolnosť.Lemovanie je vyrobené z hliníkového plechu a je opatrené identickým náterom v tmavošedom odtieni ako oplechovanie okná a je odolné proti vplyvom počasia a proti slnečnému žiareniu, vodotesnosť je atestovaná v súlade s najnovšími predpismi. Lemovanie pre okná Toso je osadzované nižšie do úrovne strešnej krytiny, čo zvyšuje nielen efektívnosť tepelnej izolácie okna, ale tiež zabezpečí dokonalý estetický dojem. Najmodernejšia konštrukcia zaistí, že okná nevyčnievajú nad krytinou a nehromadí sa za nimi kopy snehu a ľadu, tak ako tomu je o okien so zastaranou konštrukciou.
Lemovanie je vyrobené a konštruované tak, aby jeho montáž bola zrozumiteľná aj pre konečného spotrebiteľa, ktorý plánuje vykonať montáž vlastnými silami. Pri oknách Toso je záruka 10 rokov platná aj v prípade montáže svojpomocou.

OTFiNz