Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.

Doprava: Pri objednávke v hodnote 200 € a viac je doprava po celej SR ZADARMO. Pri objednávke za menej ako 200 € je cena za dopravu 5 vr. DPH. 

 

Platba: Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku. Príplatok pri platbe dobierkou je 11 €.

 

Doprava zdarma po celej SR


Úvod » Lemovanie hladké

Lemovanie pre hladké krytiny s výškou profilu od 0 do 16 mm

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

cena 49,33 EUR

skladom


 

cena 49,33 EUR

skladom


 

cena 52,35 EUR

skladom


 

cena 54,37 EUR

skladom


 

cena 55,38 EUR

skladom


 

cena 55,38 EUR

skladom


 

cena 57,40 EUR

skladom


 

cena 71,00 EUR

skladom

Popis

Lemovanie určené pre ploché strešné krytiny je vhodné pre všetky krytiny o sile 0-16 mm (2 x 8 mm). Dokonale priliehajúce dolná časť a segmentálne bočné časti lemovania umožňujú montáž výrobku na všetky typy plochých strešných krytín, ako sú prírodné bridlice alebo umelá bridlice a šindle. Použitím lemovania možno ľahko vykonať dokonalú montáž strešného okna a zaistiť dokonalú vodotesnosť. Lemovanie je vyrobené z hliníka a je nalakované zhodným náterom v tmavo šedej farbe, akú je opatrené tiež plechovania strešného okna. Lemovanie je tiež odolné proti vonkajším vplyvom počasia i UV žiareniu, odolnosť proti zatečeniu je testovaná v súlade s najprísnejšími predpismi. Nové olemovanie Toso je zapustené nižšie v úrovni strechy, čo zaisťuje nielen maximálny efekt tepelnej izolácie, ale aj vonkajšie krajší a estetický vzhľad. Vďaka nízkemu osadeniu sa navyše za strešným oknom nehromadí sneh a ľad, tak ako je tomu u zastaralých vysoko osadených strešných okien .. Okrem toho je lemovanie Toso vyrábané tak, aby jeho montáž bola jednoduchá aj pre bežného zákazníka alebo domáceho majstra - spájanie jednotlivých dielov je vždy zrejmé a tiež zrozumiteľné.

NTc1MD