Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.

Doprava: Pri objednávke v hodnote 200 € a viac je doprava po celej SR ZADARMO. Pri objednávke za menej ako 200 € je cena za dopravu 5 vr. DPH. 

 

Platba: Platba prevodom na účet (Slovenská sporiteľňa) je bez príplatku. Príplatok pri platbe dobierkou je 11 €.

 

Doprava zdarma po celej SR


Úvod » Elektrické vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety elektrické pre strešné okná Toso

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

cena 381,00 EUR

skladom


 

cena 397,00 EUR

skladom


 

cena 400,00 EUR

skladom


 

cena 406,00 EUR

skladom


 

cena 416,00 EUR

skladom

Popis:

Predokenná roleta elektrická  pre strešné okná Toso

Dokonalá ochrana proti teplu, chladu, hluku alebo vlámaniu! Vonkajšia roleta je vynikajúci produkt, ktorý zvyšuje tepelnú a zvukovú izoláciu, ochranu proti vlámaniu a dáva vám úplné súkromie. Vonkajšia roleta tiež zaisťuje vyššiu odolnosť proti všetkým druhom poveternostných podmienok, a chráni lepšie proti nežiadúcim návštevníkom, ak si nie ste doma.Roleta má elektrický pohon, čo umožňuje veľmi jednoduchú obsluhu. Pracuje s 24V 4-step motora. Motorová riadiaca jednotka a infračervené diaľkové ovládanie je súčasťou balenia rolety. Roleta má dvojitou izoláciou na povrchu hliníkovej lamely, ktorá zaisťuje skvelú zvukovú a tepelnú izoláciu. Tiež špeciálna konštrukcia lamiel (zakrivený prierez) umožňuje v porovnaní s ostatnými produktmi na trhu dokonalé a precízne dosadnutie pri zatiahnutí rolety. Strešné okno a roletu môžete ľahko použiť súčasne v rovnakom čase. Základná časť rolety je inštalovaná na krídle, takže možno okno otvoriť a privádzať čerstvý vzduch a súčasne roletou v rovnakom čase znížiť vyhrievanie slnkom, čo je unikátna vlastnosť rolety Toso®. Montáž predokenné rolety Toso® je veľmi jednoduchá a roletu možno vďaka elektrickému pohonu s diaľkovým ovládaním veľmi pohodlne obsluhovať.

YzRhMGJi